גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
http://cartis.israelshow.co.il/
הצגות

תיאטרון הבימה ותיאטרון הקאמרי - אישה בורחת מבשורה

תיאטרון הבימה ותיאטרון הקאמרי - אישה בורחת מבשורה
ארכיון תאריך: 18 מרץ 2018

משך: שעתיים ורבע, כולל הפסקה

משתתפים: דרור קרן, אפי בן צור, אמנון וולף, דניאל סבג, עמוס בוארון, הראל מורד, רינת מטטוב, ניר ברק, גיא מסיקה, דויד בילנקה, ויטלי פודולסקי, אלדי ברייטמן

מאת דויד גרוסמן
עיבוד ובימוי: חנן שניר

 עיבוד תיאטרוני של חנן שניר לספרו המטלטל של דויד גרוסמן, "אישה בורחת מבשורה." זהו סיפור אהבה גדול בין אורה, אברם ואילן, הנפגשים כשהם בני 16 בבית חולים, בעיצומה של מלחמת ששת הימים. מפגש אקראי זה קושר ביניהם ומעצב את גורלם על רקע השבריריות והחרדה של הקיום הישראלי.

35 שנה מאוחר יותר, אורה, שבנה החייל יוצא למבצע צבאי, בורחת מביתה כדי לא להתענות בציפייה לבשורה הרעה, שאין לה ספק כי תגיע; כסרבנית-בשורה אולי תוכל למנוע אותה ולהציל את בנה. בדרכה אל הגליל היא כמעט חוטפת את אברם, אהוב נעוריה, ובמשך ימים ולילות היא נודדת אתו על-פני הארץ, ברגל, ועושה את הדבר היחיד שיש ביכולתה לעשות כדי לגונן על בנה - היא מספרת את סיפור חייו, כאילו בכוח הסיפור הזה לבדו תשמור עליו, ועליה, מפני הבשורה.

"אשה בורחת מבשורה" הוא סיפור על אהבה ואהבה נכזבת, על חברוּ ת ורגש ונדיבוּ ת בין גברים, על הוֹ רוּ ת ונתינה, ובעיקר על 'עבודת-המשפחה' - המאמץ הכמעט הרואי לקיים את רקמתה העדינה של משפחה בלב האלימות והאימה, אך גם היופי והחום, שבמציאות הישראלית.

 תפאורה: רוני תורן
תלבושות: פולינה אדמוב
מוסיקה: אורי וידסלבסקי
תאורה: רוני כהן
תנועה: מירי לזר
וידאו: יואב כהן   
דרמטורגיה: נוגה אשכנזי

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter