גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
http://cartis.israelshow.co.il/
הצגות

תיאטרון הסימטה - Frozen Moments

ארכיון תאריך: 4 נובמבר 2018 - 2 דצמבר 2018

משך: שעה

פרויקט Frozen Moments הנו מיצג המשלב מופע יחיד עם עבודות צילום ווידאו ארט, אשר יחד מספרים סיפור אישי, סיפור שעוסק בשינוי שאנו בני האדם עוברים בעת משבר, על אובדן זהות ומחיקתה, על כמיהה, על אהבה ובעיקר, על הליכה בדרך החיים.

כשרוצים לספר סיפור אישי, תמיד עולה השאלה מאיפה להתחיל?
אני בחרתי להתחיל את סיפורי מרגע כלשהו בזמן, רגע מהותי, אירוע משנה חיים שאני רואה בו את אחת מנקודות המפנה בחיי, כזה ששינה אותי, שתרם לגיבוש זהותי כאדם בוגר.
 
לפני שבע שנים, נהרג אח שלי, מתן, צעיר ממני בחמש שנים, הוא היה בן שלושים ואחת כשבבוקר יום חורף סוער במיוחד, נסע לביתו השכור בקיבוץ עין זיוון בצפון רמת הגולן. שניים-שלושה קילומטרים לפני שהגיע הביתה, באחד הסיבובים של כביש 91, התנגש חזיתית בАМ משאית ונהרג במקום; "עף בסערה השמימה," כמו שכתב אבא שלי בהספד.

במקום שבו התחלתי לכתוב ולצלם פגשתי את מתן. לא תכננתי את הפגישה אבל הוא הופיע, בהשתלשלות מקרית (לכאורה) של אירועים מצאתי טקסט שכתב לפני מותו אשר מתאר פרויקט שהחל ליצור. הוא לקח את ידי ויחד יצרנו דיאלוג בין עולמות של מטה ומעלה.

פרויקט Frozen Moments הנה יצירה באמצעותה אני מבקשת להזמין את הקהל לעמוד על שפת האגם שלי, להביט לתוכו ולראות את הבבואה שלהם עצמם, רציתי לקחת את הלב שלהם, לערסל אותו לרגע אחד בידיי, שיפעם. 

ביצוע: רננה בן-ארי
כתיבה: רננה בן-ארי
צילום: רננה בן-ארי ומתן בן-עמי
ווידאו ארט: מתן בן-עמי
עריכה לשונית: חוה רימון
עריכת ווידאו: יקי ברדוגו
עיצוב גרפי: סטודיו ענבל ראובן
אוצרות: שגית זלוף-נמיר
הפקהאביתר דורן 
 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter